DEODENT

Ortodoncja i Stomatologia w Gdyni

SZANOWNI PAŃSTWO,
JUŻ PRACUJEMY!
W AKTUALNOŚCIACH ZAMIESZCZONE SĄ NOWE ZASADY PRZYJĘĆ, DO KTÓRYCH TRZEBA SIĘ DOSTOSOWAĆ DLA BEZPIECZEŃSTWA SWOJEGO ORAZ INNYCH PACJENTÓW.

… mamy wielu zadowolonych klientów

Foto chlopiec, stomatolog, ortodonta Gdynia

WIZYTA podczas pandemii Covid-19

Ogólne zasady przeprowadzenia wizyty w gabinecie stomatologicznym podczas pandemii Covid-19:

 • Podczas telefonicznego umawiania wizyty zostanie przeprowadzony wywiad telefoniczny w kierunku zakażenia Covid-19.
 • Prosimy o przychodzenie na umówioną godzinę i oczekiwanie przed gabinetem. Poczekalnia oraz WC są wyłączone. Pomiędzy wizytami zachowany jest odstęp czasowy w celu wietrzenia oraz dokładnej dezynfekcji gabinetu.
 • Pacjent i jego rodzice proszeni są o kontrolę temperatury ciała na dzień przed planowaną wizytą i tuż przed przyjściem na wizytę.
 • Pacjent i jego opiekun powinni posiadać środki ochrony osobistej ( maseczka). Po wejściu do gabinetu i dezynfekcji rąk zostanie zmierzona temperatura ciała termometrem bezdotykowym.
 • Pacjent / opiekun podpisuje wywiad medyczny w kierunku zakażenia Covid-19 oraz świadomą zgodę na zabieg.
 • Pacjent jest przyjmowany na wizytę jeśli wywiad w kierunku zakażenia Covid-19 jest negatywny a temperatura nie przekracza 37,3 *C.
 • Pacjent myje i dezynfekuje ponownie ręce.
 • Przed i po zabiegu pacjent płucze usta płynem antybakteryjnym.
 • Pacjenci nie mogą dotykać żadnych powierzchni w gabinecie poza powierzchnią fotela dentystycznego.
 • Na powierzchniach mebli gabinetowych nie pozostawia się żadnych przedmiotów; umożliwi to ich łatwe mycie i dezynfekcję.
 • Cały personel gabinetu stosuje wszelkie możliwe środki ochrony osobistej.
 • W miarę możliwości prosimy o przygotowanie się na płatności bezgotówkowe.

PRZYGOTOWANIA…

SZANOWNI PAŃSTWO,
PRZYGOTOWUJEMY GABINET DO PRACY. W CIĄGU DWÓCH TYGODNI (licząc od 19. kwietnia) ZACZNIEMY UMAWIAĆ WIZYTY. NA STRONIE WWW ZAMIESZCZONE BĘDĄ NOWE ZASADY PRZYJĘĆ, DO KTÓRYCH TRZEBA BĘDZIE SIĘ DOSTOSOWAĆ DLA BEZPIECZEŃSTWA SWOJEGO I INNYCH PACJENTÓW.

NIECZYNNE

===============================================

UWAGA!

Drodzy Pacjenci, dla naszego wspólnego bezpieczeństwa gabinet będzie nieczynny od 16. marca do odwołania.
Zależnie od zmian sytuacji będziemy Państwa informować. Po ustaniu sytuacji zagrożenia epidemicznego konieczne będzie ponowne ustalenie terminów wizyt. Za obiektywne utrudnienia przepraszamy. W razie pytań pozostajemy w kontakcie e-mailowym i telefonicznym.
Życzymy zdrowia.

===============================================

WSPÓŁPRACA

Miło nam poinformować o nawiązaniu stałej współpracy z lek. stomatolog Aleksandrą Matusewicz. Zwiększa to potencjał naszego gabinetu w zakresie stomatologii zachowawczej i dziecięcej, endodoncji oraz protetyki. Osoby z problemami w tym zakresie zachęcamy do kontaktu z nami. Lekarz przyjmować będzie od 1 stycznia 2020 r. w środy w godzinach od 12 do 19.

TERMINAL PŁATNICZY

Dla wygody naszych pacjentów stworzyliśmy możliwość dokonywania płatności elektronicznych z użyciem kart płatniczych oraz telefonów.